dupa operatie poate sa recidiveze cancerul de col uterin?

Cancer

Postata de membru230691 cu 11 ani in urma.

eu astept sa fiu operata de cancer de col uteri n gradul 2 sunt schimbari

Raspunsuri (3)

Cabinet Lacrima Naturii

acum 11 ani

Da sigur ca da e posibil.Daca doriti ceva alternativ sa incercati va asteptam la cabinet medicina alternativa pentru a vedea ce putem face.si cu tratament naturist

necsoiu camelia

acum 10 ani

eu mam operat acum 3 ani, si nu am mai facut nici un control,ce sintome am daca reapare.

Cabinet Lacrima Naturii

acum 10 ani

Primele simtome sunt scaderea in greutate lipsa poftei de mancare. E bine sa va alimentati sanatos sa consumati cat mai multe seminte,fructe ,legume.Mai putina carne si nu zahar.Ele hranesc celulele tumorale