Donez Nexavar

Cancer

Postata de AncaDD cu 8 ani in urma.

Donez Nexavar 200 mg pentru tratamentul carcinomului hepatocelular. Le pot trimite oriunde in tara cu rugamintea ca destinatarul medicamentelor sa imi prezinte documente care atesta ca urmeaza acest tratament.

Multumesc!

Raspunsuri (4)

mia

acum 8 ani

Buna ziua.Avem nevoie de acest medicament , detinem acte.Cum va putem contacta?

AncaDD

acum 8 ani

Buna ziua,

Ma puteti contacta la numarul 0724 24 24 49.

Multumesc!

Ana

acum 7 ani

Doresc sa cumpar o folie de Nexavar. Va rog sa ma contactati la tel. 0749029640

crissst

acum 6 ani

Cumpar NEXAVAR, SPRYCEL si TARCEVA
plata CASH pe loc
ofer si solicit seriozitate maxima
posibilitate deplasare
multumesc