doctori IOC

Cancer

Postata de haciu cu 10 ani in urma.

buna ziua!
Mama mea , 55 ani, e suspectata de 3 zile de cancer la san. deocamdata a facut mamografie si ecografie. trebuie sa gasim repede un medic pentru biopsie (chirurg), apoi tratament (oncolog) si apoi operatie (acelasi chirurg probabil).
Din ce am mai citit, ar fi dr. Rancea, Eniu, Muresan, Lisencu la chirurgie. la oncologi, mai multe am auzit de dr. Tanasescu.

va rog mult, daca ati avut contact cu acesti medici sau aveti recomandari, chiar altele decat cele enumerate, dati-mi un raspuns.

multumesc!

Raspunsuri (1)

Sancho

acum 10 ani

Va recomand cu toata caldura doctorul Alexandru Blidaru de la Institutul Oncologic Bucuresti . Am fost operata de dumnealui si rezultatele au fost exceptionale .Este de un profesionalism rar intalnit . Va doresc numai bine si sa aveti parte de medici exceptionali .
Cu drag ,