despre tumoare

Cancer

Postata de marrydarie cu 10 ani in urma.

Buna ziua,,,acest rezultat
i-a fost dat cumnatei mele care in urma cu 3ani a fost diagnosticata cu tumoare la pancreas,,,,dupa ultimile analize facute s-a ajuns la acest rezultat,,,,,,,ficat intens steatozic,leziuni nodulare,invazie duodenala,procesul tumoral in progresie dimensionala,leziuni hepatice mixte
va multumesc anticipat pentru raspunsurile dv

,

Raspunsuri (1)

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Buna ziua!

Rezultatele descrie o progresie si/sau metastaza la ficat si la intestin subtire (duodenul)
Daca doriti un raspuns concretizat, va rod sa-mi trimiteti rezultatele (transcrise, scanate) pe email. ([email protected])