de ce ma doare sanul?

Cancer

Postata de rodicalorena cu 12 ani in urma.

buna ziua sunt din baia mare si am 30 de ani, am doi copilasi de 4 respectiv 2 ani pe care i-am alaptat. in urma cu 9 luni am intrerupt alaptarea si nu am avut probleme cu sanii pana acum de 3 saptamani cand a inceput sa ma doara sanul drept. sunt foarte speriata de cancer cui as putea sa ma adresez?

Raspunsuri (2)

Dr. Cranta Ali

acum 12 ani

Solicitati o consultatie medicului de familie si apoi va va indruma catre un specialist.

Dr. Cranta Ali

acum 12 ani

Solicitati un consult medicului de familie si el va va indruma catre un specialist.