cum se manifesta metastaza la plamani?

Cancer

Postata de zelma cu 12 ani in urma.

mama mea in varsta de 76 de ani are metastaza la plamani ,a varsat sainge de 2 ori in interval de de 3 luni o doare capul ficatul si ar dormi toata ziua ...ce se poate face?

Raspunsuri (3)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Consaultatie de urgenta la cabinetul de boli pulmonare, indiferent de forma acuta sau cronica a bolii. Dca este in evidenta si tratament pentru cancer pulmonar indicatia este spre acel centru.

codruta

acum 12 ani

cum se manifesta metastaza va rog datim informati

codruta

acum 12 ani

va rog scrietimi cum se manifesta bolile sau cazuri cu metastaze