credeti ca am invins cancerul?

Cancer

Postata de membru216199 cu 11 ani in urma.

Buna ziua.Am 52 de ani si ma numesc Mihaela.In urma cu un an am descoperit un nodul la san.Rezultat ,rare celule maligne.GRAD.IIIa.Am facut chimio,radio apoi mastectomie Madden,rezultat grad.II B.Acum fac tratament hormonal.Credeti ca am invins cancerul?.Multumesc.

Raspunsuri (6)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Medicul oncolog curant este cel in masura sa faca astfel de aprecieri.
Este indicat sa efectuati evaluari regulate ( inclusiv ginecologice) .

Andreea

acum 11 ani

Iti recomand zeolitul sub forma lichida imbunatatita cu DHQ. Stopeaza rapid evolutia cancerului si cunosc multe persoane care sunt in remisie cu ajutorul acestui tratament. Multa sanatate!!!

Denisa

acum 11 ani

Iti recomand un control, o interpretare sau o consultatie second-opinion la Donna Medical Center. Eu acolo ma duc sa imi fac controalele periodice pentru ca dna. doctor e de milioane si clinica e foarte frumosa si plina de paratura de ultima ora. Site-ul este acesta: www.donna-medicalcenter.ro

Cauza

acum 11 ani

Cauza la cancerul la san sunt ori grijile cu copii ori - cel mai des- conflictele sau probleme cu partenerul.
Ai depasit cancerul de abia daca ai alungat cauzele sau au disparut !
Medicina nu vrea sa stie cauza desi e cunoscuta de cateva decenii - caci altfel nu ar mai putea da tratamente costisitoare, toxice si inutile la pacienti.
Imi bag mana in foc ca si la tine cauza este una din cele doua.

Cabinet Lacrima Naturii

acum 11 ani

Metode noninvazive de depistarea tumorilor si a tesuturilor lezate la cabinetul Lacrima Naturii...Depisteaza la timp boala

Cabinet Lacrima Naturii

acum 11 ani

Depisteaza la timp boala.Nu lasa sa se agraveze daca astazi ai primit aceasta sansa.