Credeți că se mai poate vindeca și de la ce a pornit acest cancer? Mulțumesc!?

Cancer

Postata de Utilizator11570976537 cu 4 ani in urma.

Buna ziua bunicul meu in varsta de 70 ani a fost diagnosticat cu cancer, de la varsta de 40 de ani a cazut de pe tractor si a avut coxartroza, el are dureri mari in zona stomacul nu poate manca,vomita un fel de lichid incolor,e alb la fata,a slabit foarte mult,spune ca simte ca i se desfac oasele,iar in urma cu o luna aproape doua a fost operat de hernie,de atunci aceste simptome s-au accentuat.De curând a fost la spital si a fost diagnosticat cu:neoplasm gastrc,metastaze hepatice,metastaze osoase,adenopatii abdominale,sindrom hipoanabolic,coxartroza bilaterala predominent stanga,ascita carcinomatoasa,pleurezie bilaterala

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cancer/15-simptome-de-cancer-ignorate-de-barbati_7375