col uterin

Cancer

Postata de Mirea Bogdan cu 9 ani in urma.

Buna ziua am si eu o intrebare, mama mea a fost descoperita in oct. 2013 cu tumora la col uterin grad 2b a facut tot ce s-a cerut acum face chimioterapie a2a sedinta si a observat ca arunci cand iese cu scaunul este cate un firicel de sange de la ce poate fi ? Multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Buna ziua!

V cer scuza ca nu am avut timp sa rapund imediat, dupa ce am citit intrebarea, dar am lucrat cu un patient foarte tanar.

Cand era ultima sedinta?
Dupa un lung timp nu mai trebuie sa opservati sange in scaun.

Sangele observat in scaun poate fie progresia bolii.