cencer la vezica biliara

Cancer

Postata de Bot1 cu 10 ani in urma.

exista vreo cale de tratare?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Chirurgical si, in functie de stadializare. terapii asociate: chimio/radioterapie.

Sveduneac Oana

acum 10 ani

Daca vrei ceva naturist poti incerca pachetul Zeolit Dinamic Trio format din: Zeolit lichid, Oxy DHQ, Ph balancer. Toate 3 au rolul de a elimina celula canceroasa din organism, oxigeneaza celula sanatoasa si regleaza nivelul ph-ului sanguin. Informatii despre ele poti gasi si pe siturile de specialitate din afara tarii. Oricum pachetul se gaseste si in Romania.

Rodica Bihorean

acum 10 ani

am auzit si eu de acest pachet cu cele 3 produse. Sper sa fie eficiente ca aud numai lucruri de bine despre ele.. Sanatate!!!