ce urmeaza ?

Cancer

Postata de Mafipo cu 10 ani in urma.

Ce inseamna "adenocarcinom G3 - pT2"? - asta e scris pe rezultatul biopsiei, pentru o pacienta de 59 ani, dupa extirparea vezicii biliare. I-a fost montat in martie un stent care, dupa 3 luni s-a infundat si a fost inlocuit ieri. Pacienta este inca internata. Ce pasi trebuie sa fie urmati ? Nu a fost vazuta de un oncolog, inca.

Raspunsuri (4)

Didina

acum 10 ani

Este un cancer in stadiu avansat. Nu iti recomand chimioterapia, deoarece afecteaza organismul si distruge si celulele sanatoase. In schimb, poti folosi medicina alternativa. O schema buna de tratament am gasit pe situl ***
-zeolit lichid imbunatatit cu DHQ
-ph balancer
-oxy dhq

Aceste produse nu se administreaza in acelasi timp cu chimio. Sanatate!

Didina

acum 10 ani

Este un cancer in stadiu avansat. Nu iti recomand chimioterapia, deoarece afecteaza organismul si distruge si celulele sanatoase. In schimb, poti folosi medicina alternativa. O schema buna de tratament am gasit pe situl ***
-zeolit lichid imbunatatit cu DHQ
-ph balancer
-oxy dhq

Aceste produse nu se administreaza in acelasi timp cu chimio. Sanatate!

Lazau Mihai

acum 10 ani

de unde se pot lua aceste produse? Am citit intr-o carte despre ele

Didina

acum 10 ani

detoxifiere-deparazitare.ro, zeolite.ro , tratamentcancer.ro