CE SANSE MAI ARE TATAL MEU?

Cancer

Postata de tetteo cu 12 ani in urma.

BUNA ZIUA rog frumos sa-mi da-ti un raspuns.Tatal meu a facut icter mecanic l-au deschis si apoi l-au inchis la loc spunand ca nu are ce sa-i faca.L-am luat acasa spunandu-mi ca mai traieste doua luni.De doua zile se simte rau.AM REZULTATUL ANALIZELOR SI RMN-UL.UNDE POT SA VI LE TRIMIT SA LE VEDETI CA LE-AM SCANAT?

Raspunsuri (9)

Il pot ajuta

acum 12 ani

Scrie-mi un email pe yahoo la "***".

tetteo

acum 12 ani

cum?cand?spune-mi te rog.ajuta-ma.

Nu ai timp de pierdut !

acum 12 ani

Nu ai timp de pierdut, eu m-as grabii in locul tau.

horia 35

acum 11 ani

Asta stiu si eu sa va zic....
pentru cateva tipuri de cancer este foarte util un tratament naturist, facut in timpul sau in afara chimioterapiei sau radioterapiei. Nu stiu exact ce face el, dar cred ca e util.
Medicamentul se numeste GRAVIOLA. Nu stiu daca se gaseste la noi in tara, dar un var de-al meu a fost in Anglia si in timpul chimioterapiei i-au dat graviola, dar si dupa ce a terminat operatia la colon.
Mai cititi si voi despre medicamentul asta, eu am gasit numai informatii in limba engleza....

tetteo

acum 12 ani

am trimis e-mail-ul te rog raspunde-mi.am trimis la ***@yahoo.com este bine? si *** am trecut in lista de prieteni din mess .este bine?

KORLUK

acum 12 ani

Buna ziua
Va rog intrati urgent pentru informatii pe sitedeoarece va recomandam o cura urgenta cu Zeolit+Biostem Tot pe site gasiti si telefoanele la care ne puteti contacta. La Zeolit maine este si ultima zi de campanie
Cu respect

tetteo

acum 12 ani

nu am inteles nimic.asta este pentru icter mecanic?santeti aceaasi persoana "zanabune''''?

KORLUK

acum 12 ani

Buna ziua
Nu am nicio legatura cu "zanabune". Ce este asa complicat? Intrati pe site studiati si daca doriti sunati-ne.
Cu bine

tetteo

acum 12 ani

buna ziua.tot astept un raspuns de la zanabune dar nu am primit nimic .inca mai sper.multumesc