Ce parere aveti de flavin 7?

Cancer

Postata de Jon1000 cu 8 ani in urma.

Buna ziua.
Mama mea are cancer ovarian. A recidivat de doua ori dupa chimioterapie.
Acum face chimioterapie cu caelix (sau ceva de genu). Ar dori sa stie daca
exista vreun medicament ca sa nu-i cada parul. A auzit ca ar fi un medicament denumit flavin 7. Ce parere aveti de acest medicament?

Raspunsuri (1)

Dr. Toth Noemi

acum 8 ani

Flavin 7 nu este medicament, este un supliment alimentar. Pentru a reduce efectele secundare nedorite puteti folosi FERM4 care este indicat ca supliment in tratamentul clinic oncologic al pacientilor cu tumori maligne. Mai multe informatii in emailul de mai jos.