Ce inseaman?

Cancer

Postata de Zsolt1 cu 12 ani in urma.

bloc adenopatic tumoral paravertebral strang regiunea L3
L3 L4 cu invaziue de ureter stang invaziu muschi psoas stang
osteoliza corp vertebral L4

Raspunsuri (4)

D.Pasca

acum 12 ani

Folositi tratamentul cu Oncozul. A dat rezultate foarte bune in astfel de situatii.

Mihaela22120678

acum 12 ani

Este o tumora (care poate fi primara sau mai probabil metastaza) langa coloana in partea stanga, in dreptul vertebrelor lombare 3,4 care invadeaza ureterul stang (conducta care uneste rinichiul stang cu vezica urinara), muschiul psoas (care coboara catre coapsa), si vertebra lombara 4.

KORLUK

acum 12 ani

Dle Zsolt, va recomand sa incercati pe langa tratamentul prescris de medicul curant, si o cura cu Zeolit+Biostem. Pentru informatii complete intrati va rog pe site

a

acum 12 ani

cel mai bine ar fi sa luati legatura cu cei de la vipmed ei va pot ajuta