Caut urgent chirurg oncolog Buc !!!

Cancer

Postata de Violeta-M cu 9 ani in urma.

Buna ziua!

In momentul in care va scriu ma confrunt cu o situatie groaznica.O cunostiinta de a mea dupa 1 luna de spitalizari si analize in care s-a constatat ca ar avea doar o infectie puternica a fost operata si i s-a desoperit o tumoare de marimea unui pumn la colon.Femeia este in coma profunda si caut cu disperare un nr de telefon al unui doctor BUN de la Fundeni Bucuresti.Rar gasesti in zilele noastre un doctor care sa si stie cu ce se mananca meseria asta.Orice sfat,indrumare este bine-venita!

Raspunsuri (4)

anda

acum 9 ani

Draga Violeta
si eu sint in aceeasi situatie, caut un chirurg oncolog-ginecolog-bun, daca ai gasit, te rog recomanda-mi si mie. mulltumesc [email protected]

dan

acum 9 ani

Profesor doctor conferintialNeagu et7 Municipal Bucuresti

dan

acum 9 ani

Profesor doctor conferintialNeagu et7 Municipal Bucuresti

Anna Darvas

acum 8 ani

Dr. Mihnea Ionescu de la Fundeni este un chirurg foarte bun.