Caut SUTENT

Cancer

Postata de [email protected] cu 9 ani in urma.

Caut SUTENT 50mg pentru tatal meu diagnosticat cu cancer renal si metastaze la plamani. Avem dosarul depus la CASMB de o saptamana insa abia peste o luna ne vor da un raspuns. A ajuns deja la 55kg, iar pe zi ce trece starea lui de sanatate se agraveaza. Vrem ca in acest timp sa facem ceva, si poate dam de o persoana care stie prin ce trecem si ne poate ajuta. Sunt persoana serioasa, am acte doveditoare. Va multumesc anicipat.

Raspunsuri (3)

Mihai

acum 9 ani

Am uitat ceva... daca cumpari legal, primest factura pe care-l decontezi la CASMB.

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Buna ziua!

Va putem ajuta! (pe baza de prescriptie medicala) [email protected]

da0040732415726

acum 7 ani

Cumpar urgent pentru fratele meu, rog seriozitate doar persoane din Bucuresti. Fara speculanti sau intermediari. Email [email protected]