caut ,inkiriez tub oxigen medical.URGENT!.

Cancer

Postata de magda79 cu 14 ani in urma.

Unde gasesc tub oxigen urgent!!!imi trebuie pentru tatal meu bulnav de cancer,se sufoca ,nu mai poate respira.Pe noi fam. ne-a sfatuit medicul de acest tub,dar nu stim de unde se poate procura.Va rog cine ma poate ajuta,sfatui,sa-l cumpar,sa-l inkiriez sa-mi lasa un mesaj sau sa ma sune la nr.de tef.0724238335;0763698221.

Raspunsuri (4)

Adrienne

acum 14 ani

Vezi aici : " www.oxigenplus.ro " se poate inchiria un " concentrator de oxigen ",vezi ce acte sunt necesare si altele, depinde din ce localitate esti. Multa sanatate !

alina colda

acum 13 ani

buna ziua,am acel tub de care faceti vorbire de la fratele meu care sa vindecat recent ,daca doriti sa il achizitionati contactatima la adresa de e-maill [email protected],sau la adresa de mesenger efectulnaturi,il dau la pret avantajos,ast rasp

cristina

acum 13 ani

as dorii mai multe detalii si pretul

eu

acum 12 ani

aveti vre unu un tub be inciriat in sv imi trebuie pt bunicul meu