carmustine 100mg

Cancer

Postata de janteageorgeta cu 10 ani in urma.

Buna ziua! Am nevoie urgenta de 6 fiole de carmustine 100mg, ma poate ajuta cineva sa le gasesc? tel.0751033296 Mutumesc anticipat

Raspunsuri (1)

POPESCU DAN

acum 10 ani

Va rog din suflet sa ma ajutati cu achizitionarea medicamentului BCNU – CARMUSTINE ,7 fiole/100mg pentru fratele meu care are Limfom non-hodgkin si este programat ptr transplant la Targu Mures.Recoltarea de celule stem fiind facuta.
Astept un raspuns de la cineva cu suflet care ma poate ajuta.Avem reteta iar tratamentul cu citostatice a fost facut la Sibiu.
tel 0740/924431
Cu deosebit respect,
Dan Popescu