carcinom in situ CIN 3 CLASA IV la colul uterului

Cancer

Postata de irina-v cu 10 ani in urma.

buna dimineata va rog frumos sa-mi spuneti si mie daca acest cancer este invaziv sau daca e vre.o sansa dupa operatie sa nu ma revina va rog frumos sa-mi spuna cineva urgent

Raspunsuri (1)

buna

acum 10 ani

Aflati mai intai cauza acestui cancer cat si faptul ca in cele mai multe cazuri face parte dintr-un proces de vindecare a unui conflict sufletesc. Locul cancerului nu este deloc intamplator. Cele mai multe tratamente se fac numai in defavoarea organismului caci cancerul nu este nimic care creste necontrolat ci este ceva perfect controlat de organism si chiar necesar si daca ar fi lasat in pace ar trece de la sine.
Cititi despre noua medicina germana si tipul cancerului dvoastra:
http://s*****a/t3135-bolile-si-semnificatia-lor-adevarata-dupa-noua-medicina