carcinom ductal

Cancer

Postata de constantin229106083 cu 12 ani in urma.

am o tumaora de 2.5 si la biopsie a rezultat ca in jurul ei,in tesutul mamar sunt microcelule migratoare de cancer.In aceasta situatie nu pot fi opr si apoi sa fac chemo sau trebuie sa fac chemo si apoi operatia.Produsele BioBran si Graviola le pot folosi?Va multumesc
Elena

Raspunsuri (5)

constantin229106083

acum 12 ani

eu nu cre acest medic bicarbonat este rau.Dar acest medic din Italia,are licenta suspendata.In disperarea mea,pt ca am un carcinom ductal,am apelat la acest medic,prin saitul lui.A transmis un nr de telefon,am sunat,am trimis toate analizele si toate filmele si am asteptat sa ma contacteze.Am revenit cu un telefon ,a raspuns si a ramas iar sa ma contacteze.Am intrebat de pret,a spus 12.000 E.Iar am trimis mailuri si mesaje si tel..nimic.In Italia si nunumai sunt multi excroci.Omul acesta care cica opereaza intr-o zona necunoscuta,nu in spital,fara licenta,fara nici o siguranta si responsabilitate ma convins ca nu e serios.L-am cautat 3 sapamani.

dafina

acum 8 ani

buna seara
daca mai traitii >>>>dati un e-mail la [email protected] sa stim si noi de medicul din italia >>>>matusa are nevoie urgent pentru san.

cu stima

dafina

acum 8 ani

buna seara
daca mai traitii >>>>dati un e-mail la [email protected] sa stim si noi de medicul din italia >>>>matusa are nevoie urgent pentru san.

cu stima

Mihaela22120678

acum 12 ani

Pai pentru problema asta trebuie sa mergeti la oncologie, si ei va spun exact ce e de facut. Sanatate!

Dr. Stefan Tuca

acum 12 ani

Bună ziua,

Stimata doamna, carcinomul ductal este o formă de cancer de sân.În funcţie de ţesutul mamar care se vă extirpa chirurgical ,şi de starea ganglionilor axilari invadati sau nu, poate fi nevoie şi de un tratament adjuvant oncologic.
Vă stau la dispoziţie pentru consult chirurgical si operaţie.
Detalii despre activitatea mea, cât Si despre programul de consultatii gasiti pe stefantuca.ro

Cu stimă,

Dr.Stefan Tucă

Medic specialist chirurg