Cancerul mamar la barbat

Cancer

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

sunt operata de 1 an de zile de cancer mamar, sunt bine dar as vrea sa stiu la cit timp as putea sa-mi fac o operatie de reconstructie la sin.

multumesc

Raspunsuri (2)

acum 15 ani

Buna ziua,

Operatia de reconstructie a sanului se poate face fie in timpul extirparii sanului bolnav, fie imediat dupa ce tesuturile se refac in urma masectomiei.
Deci, in situatia dumneavoastra, puteti orican consulta un medic pentru aceasta interventie!

Multa sanatate!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

sunt babat si mi-a aparut de curand o chestie la san(langa mamelon),dak pot sa spun asa,ca un nigel.Am auzit ca exista si cancer la barbat,e asta vreun semn?tre sa ma ingrijoreze?stie cineva?mersi