cancerul de vezica -va rog sa ma ajutati

Cancer

Postata de dmpc cu 14 ani in urma.

Depinde despre ce tendon este vorba. In general un tendon suturat cicatrizeaza in 3 saptamani, perioada dupa care il puteti solicita pentru recuperare.

Raspunsuri (2)

catalin_ing

acum 15 ani

Este vorba de tendonul la piciorul drept. Iar Dupa ultima consultatie cand am intrebat doctorul s-a facut ca ploua. Din cate stiu eu medicul care te opereaza este cel care iti recomanda unde sa faci recuparea mai ales ca este a doua operatie pe acelasi tendon(achile).

dmpc

acum 14 ani

Va rog sa-mi spuneti care sunt alimentele si bauturile interzise in cancerul de vezica.Este adevarat ca se incadreaza si rosia,ceapa,portocalele,lamaile...?Va rog frumos sa ma ajutati.Medicul nu ne-a facut nici o lista si la cistoscopie dupa trei luni de la operatie au aparut niste rani in locul de unde au fost rezecate tumoretele.