Cancerul de col uterin

Cancer

Postata de Pamela3 cu 13 ani in urma.

Pentru o tumoare benigna C|| inafara de spalaturi si cerviron ar mai fi si altceva,un alt tratament? sau se poate opera? multumesc

Raspunsuri (1)

Bacu Crina

acum 13 ani

Tumoare... chiar daca este benigna, nu suna foarte linistitor. Cred ca ginecologul este cel mai in masura sa iti dea cele mai corecte sfaturi. Eu personal nu m-as limita la parerea unui singur medic, as intreba vreo doi medici cu experienta, mai ales daca ar fi vorba despre operatie.