Cancer

Postata de MaricelaPanainte cu 11 ani in urma.

Tatal meu a fost operat de cancer de colon si i-au fost amputate rectul si anusul.Are anus contra naturii.Am citit multe lucruri despre Oncolyn.Chirurgul ne-a indicat ca dupa recuperarea postoperatorie sa mergem direct la oncologie.Ar fi bine sa inceapa tratamentul cu OncolynSi care ar trebui sa fie doza pentru a fi eficient?

Raspunsuri (7)

Toparceanu Adina

acum 11 ani

oncolyn provoaca si reactii adverse in organism. Iti recomand urmatoarele produse:
-zeolit lichid
-oxy dhq
-ph balancer

Au un efect mult mai bun asupra organismului. Elimina celula canceroasa, stopeaza evolutia cancerului, oxigeneaza celula sanatoasa si o inmulteste in organism. Bunicul meu este in remisie in prezent cu ajutorul acestui tratament.

MaricelaPanainte

acum 11 ani

As vrea sa stiu care este dozajul pentru eficacitat si de asemenea as dori sa stiu un pret estimativ

Toparceanu Adina

acum 11 ani

zeolit lichid (30 ml - 200 de ron). 30 de picaturi sub limba de 3 ori pe zi. Bunicul a folosit 4 la inceput pe luna, acuma consuma doar 2.
ph balancer 175 lei - 8 capsule pe zi 3 pe luna
oxy dhq - 235 lei- 30 de picaturi sub limba de 3 ori pe zi (2-3 pe luna)

Sunt mai scumpe, la inceput eram si eu reticenta, insa in timp, am observat ca e o investitie buna. Cel mai important - zeolitul nu se administreaza impreuna cu citostaticele. Anuleaza efectele

Constantin Liliana

acum 11 ani

De unde se pot lua aceste produse?

Toparceanu Adina

acum 11 ani

ekilibrium .ro, tratamentcancer.ro, detoxifiere-deparazitare.ro, zeolite.ro

MaricelaPanainte

acum 11 ani

As vrea sa aflu cateva efecte secundare ale Oncolynului!

MaricelaPanainte

acum 11 ani

As dori sa intru in contact cu cineva care poate sa-mi ofere date exacte despre Oncolyn!