CANCER?

Cancer

Postata de alexandermerkel cu 11 ani in urma.

In urma cu 1 luna mi-a aparut o umflatura sub mandibula dreapta. In decursul acestei luni am fost la medicul de familie care m-a trimis la un medic stomatolog ... medicul stomatolog m-a trimis la medicul maxilo-facial insa inainte de a ajunge la acesta m-am gandit sa ma duc la un medic orl ... acesta m-a diagnosticat cu submaxilita ... mi-a dat un tratament de 1 saptamana timp in care umflatura s.a redus semnificatia ... abia se mai simtea. dupa tratament la mai putin de 1 saptamana a inceput din nou sa se umfle numai atunci cand mananc sau beau rece dupa care in aproximativ 15 minute revine la normal. ce ar putea sa fie nu pot sa imi dau seama ori ganglionul ori glanda salivara infundata nu stiu ... cert este ca ceva se intampla acolo si m-am mai informat si e posibil sa fie cancer si acum stau cu frica ce o fi ... mi-am facut deja alta programare pt control la acelasi medic orl sa vad ce imi poate spune ... dar as vrea parerea unui medic orl de pe aces site ... multumesc frumos si sa aveti o zi frumoasa

Raspunsuri (7)

florin

acum 11 ani

lasimi si mie un id de mess ceva de contact cred ca am si eu aceeasi prblema ca tine

ddanciu69

acum 11 ani

si eu la fel

ddanciu69

acum 11 ani

sio eu am aceaiasi problema

florin

acum 11 ani

danciu lasa si tu un id sa vorbim

ddanciu69

acum 11 ani

ddanciu69 e id ul meu

ddanciu69

acum 11 ani

[email protected]

ddanciu69

acum 11 ani

[email protected]