cancer

Cancer

Postata de lavi07 cu 14 ani in urma.

m-ar interesa si pe mine, daca a auzit cineva de terapia cu protoni, unde se face in europa..........am gasit ceva in America si Japonia, dar e prea costisitor
multumesc

Raspunsuri (3)

lavi07

acum 14 ani

m-ar interesa si pe mine, daca a auzit cineva de terapia cu protoni, unde se face in europa..........am gasit ceva in America si Japonia, dar e prea costisitor
multumesc

hikawa daniela angelica

acum 14 ani

spunemi ce inseamna protoni si i-ti pot spune eu daca este scump,ptr ca eu locuiesc in japonia la tokyo. si eu sant operata in japonia de cancer de col uterin de 2 ori

popescudaniel

acum 13 ani

Cancerul nu inseamna moarte:http://b17ro.info/ medicament impotriva cancerului!!!