cancer renal sau uroterial

Cancer Carcinom renal

Postata de maria barsan cu 10 ani in urma.

Buna seara Acum o luna de zile fratele meu a urinat cu sange,a mers la urolog,unde i-sa spus in urma tomografului ca ar avea o tumora de 9 cm si ca trebuie scos rinichiul drept.A fost operat iar in urma biopsiei i s-a pus urmatorul diagnostic,,Carcinom uroterial papilar multicentre bazinet si ureter grad2 inalt de diferentiere invaziv in lamina proprie a ureteterei pT1 Mentionez ca are 44 de ani. Intrebarea mea este ce tratament ar putea urma pt ca medicul care l-a operat i-a spus ca analizele au iesit bine si ca trebuie sa revina la control peste 3 luni VA MULTUMESC

Raspunsuri (2)

Dorina

acum 10 ani

Incearca acest pachet

Avanataje Ultra zeolit dinamic trio :

Ultra zeolit lichid este folosit cu succes alaturi de proceduri ca chimioterapia si radioterapia.

OxyDHQ, joaca rolul unui electrolit, care are abilitatea de a stimula celulele sanatoase in crestere prin adaugarea volumelor adecvate de voltaj pentru celule.

pH Balancer 8.0 reprezinta cel mai eficient alcanizator al corpului uman descoperit pana in prezent.

maria barsan

acum 10 ani

multumesc frumos pt raspuns.Din pacate nu cunosc nimic despre acest produs,imi poti spune mai multe te rog si unde il pot gasi?a