CANCER?????NU SE TRATEAZA LA NOI ...

Cancer

Postata de cocorico cu 11 ani in urma.

CUM SA TRATAM CANCERUL IN ROMANIA??????CAND BOLNAVII NU POT FACE TRATAMENTUL DE RADIOTERAPIE,CACI NU EXISTA APARATE FUNCTIONALE NICI LA INSTITUTUL ONCOLOGIC BUCURESTI,NICI LA SP MILITAR,LA ELIAS SUNT PROGRAMARI PENTRU CATEVA LUNI,LA COLTEA LA FEL................SI VOI SPUNETI CA SE TRATEAZA........................DA,LA GRAAL CU MII DE LEI ....CINE II ARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Raspunsuri (2)

elena

acum 10 ani

varog ajutatima tatal meu are metastaza....va rog..mama mea plinge..doctorul zicea ca mai are de trait un an...varog...varog:(:(:(:(:((ajutatima
mie imi trebue cit mai repede rs....nr meu de mobil:060610761 va rog...daca aveti inima:(:(nu vreau sa-l perd

elena

acum 10 ani

varog ajutatima tatal meu are metastaza....va rog..mama mea plinge..doctorul zicea ca mai are de trait un an...varog...varog:(:(:(:(:((ajutatima
mie imi trebue cit mai repede rs....nr meu de mobil:060610761 va rog...daca aveti inima:(:(nu vreau sa-l perd