Cancer mamar

Cancer

Postata de DenisaMihaela16 cu 12 ani in urma.

Buna seara. Bunica mea este operata din data de 8 februarie 2012 .Operatia a decurs bine,s-a vindecat iar de 2 zile o doare operatia si s-a inrosit si umflat. Precizez ca acea zona este fierbinte si foarte rosie. Nu i s-a prescris chimi-terapie ci doar un tratament cu hormoni. As vrea sa stiu din ce cauza a aparut umflatura,durerea si roseata. Multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Nicoleta

acum 12 ani

La Clinica Anadolu din Istanbul exista o echipa multidisciplinara in cadrul Departamentului de Oncologie al clinicii. Daca vrei sa obtii gratuit o a doua opinie medicala de la acestia poti apela la Medic Center, reprezentantii clinicii in Romania. Ii poti gasi la www.anadolumedicalcenter.ro
Sanatate multa!