Cancer, Leucemie U_U?

Cancer Leucemie

Postata de MembruMobileApp1478860005 cu 7 ani in urma.

Buna ziua... sunt Cosmin am 23 de ani si saptamana trecuta mi-a aparut un ganglion la sub bratul drept de marimea unei masline... tin sa zic ca ma doare de fiecare data cand il ating, apropii bratul de corp sau il inting. Am fost la doctor si mi-a dat trimitere sa fac analize insa rezultatele vin abia luni. Va scriu cu disperare deoarece am citit pe internet ca aparatia unei asemenea inflamatii poate fi si din cauza unui cancer iar asta ma deprima foarte mult gandindu-ma mai mereu la moarte!

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1483917166

acum 7 ani

Iti sugerez sa astepti rezultatele analizelor, mai exact ce analize ti-au facut? E vorba de biopsie? Un ganglion limfatic nu reprezinta neaparat un cancer, corpul nostru e plin de ganglioni chiar daca noi nu ii resimtim, ei se pot inflama din cauza unei infectii in corp, fa-ti niste analize de sange si vezi cum stai cu imunitatea si cel mai importante sunt valorile VSH.