Cancer la vezica???!

Cancer

Postata de Ami277 cu 11 ani in urma.

De la ultimul contact sexual, care a fost de revelion, am niste dureri infernale in momentul in care vreau sa fac pipi, sangerari in acel moment si am nevoie des la baie. Este posibil sa fie cancer la vezica sau ar putea fi o alta infectie?

Raspunsuri (6)

Infectie

acum 11 ani

Cancerul nu se manifesta asa.. e doar o infectie probabil. Este femeie sau barbat ? (femeie banuiesc) Durerile sunt arzatoare, intepatoare ?

Ami277

acum 11 ani

Femeie. Sunt intepatoare cat si dupa ce ma duc la vaie.

Ami277

acum 11 ani

baie*

Buna

acum 11 ani

Atunci contacteaza-ma prin email la ***@yahoo.com si te ajut sa scapi de ele

Victoras

acum 11 ani

Posibil sa fie o pielo-nefrita nicidecum cancer!!!Incearca cu un antibiotic care ti-l recomanda farmacistul pt asa ceva.Si neaparat un FLUCORIC,Care te fereste de o candida.Sanatate !!

Ami277

acum 11 ani

Ma pot duce la farmacie, nu e nevoie de un control ginecologic? Multumesc mult!