cancer la plamani ce se poate fce

Cancer

Postata de vitor cu 12 ani in urma.

buna ziua ma numesc gina am si eu ointrebate daca ai cancer la plamani ne operabil unde se fac metastazele la acest tip de cancer si de ce i se spune ne operabil nu ecsista sanse de vindecare

Raspunsuri (3)

Medic Epuran

acum 12 ani

Metastazele cancerului pulmonar pot apărea oriunde în corp dar mai frecvent apar la nivelul creierului, glanda suprarenală, ganglionii limfatici sau la nivelul ficatului. Inoperabil înseamnă că tumora fie a crescut prea mult şi nu mai poate fi extirpată, fie au apărut metastaze şi boala a scăpat de sub control

KORLUK

acum 12 ani

In situatia dvs. incercati si ultima sansa si anume o cura cu Zeolit combinat cu Biostem Zeolitul distruge celula canceroasa iar Biostemul da o comanda de regenerare celulara catre Celulele T, care la randul lor transmit impulsul de refecare catre organele afectate. Mai multe info si comenzi rapide pe site

Reli

acum 9 ani

O minciuna cu Zeolit , nu mai pacaliti oamenii ,tata a dat (pacalit fiind de voi) banii sperind sa aibe ceva rezultate pt tumora de vezica urinara. Nimic doar banii pierduti. L am pierdut acum 1 an.