Cancer la gat?

Cancer

Postata de MihaiGhita21 cu 10 ani in urma.

Salut tuturor, sunt disperat. Fumez de vreo un an si cred ca am facut cancer la gat. Am o chestie in gat care ma dernjeaza. Cred am si niste bubite pe limba. Habar nu am. Am poza care mi-am facut-o la gat. Va rog ma ajuta cineva? Sa stiu sigur daca am sau nu? ...

Raspunsuri (2)

klishee

acum 10 ani

pune poza cu bubele sau ce ai tu acolo

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul ORL-ist pentru evaluare.