Cancer la gat?

Cancer

Postata de serban1997 cu 10 ani in urma.

Buna ziua. Am 16 ani si am fumat aproape 3 luni, m-am lasat acum o luna. De ieri am inceput sa simt ceva pe gat, ca o mizerie care nu se duce la inghitire. Azi simt de parca as avea un gol in gat, nu sunt dureri si nici raguseala, dar sunt foarte ingrijorat din cauza acelei mizerii pe gat. Poate fi vorba de vreo tumoare maligna care se dezvolta pe peretele esofagian?

Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

alexx95

acum 10 ani

nu te speria baiete nu ai nimik decat o simpla raceala , dar lasate de fumat nu sunt bune la varsta ta