Cancer la gat

Cancer

Postata de Marius1603 cu 11 ani in urma.

Deci am 14 ani fumez de 1-2ani si mi-a iesit in gat imediat dupa ce se termina sirul de masele o "afta" (am pus afta in ghilimele pentru ca nu ma doare) deci e o afta nedureroasa. Am ganglionii umflati. Precizez ca acea "afta" am observat-o de 6zile dar find nedureroasa poate fi de mai mult timp. Precizez ca nu fumez nici macar un pachet pe saptamana si am avut si pauze de cate o saptamna-o luna. Stiu de mic ca am un sistem imunitar scazut dar nu mi-am dat seama. De 6zile nu am mai fumat si incepe sa dea inapoi acea "afta". E alb-galbuie de 5mm si incercuita de un rosu inflamator.

Raspunsuri (4)

Dr. Cranta Ali

acum 11 ani

Mergeti la medicul de familie sa va vada si la un infectionist. Nu-i cancer.

Ionut S.

acum 11 ani

Pt. a-ti creste imunitatea si a nu mai avea probleme cu aftele bucale, exista un produs natural care face minuni! contacteaza-ma pe adresa de e-mail: [email protected]

jean

acum 10 ani

AI belit poola.Mori!

R

acum 9 ani

Desteptule.