Cancer de col uterin

Cancer

Postata de T.mari cu 10 ani in urma.

Buna ziua,
Mama mea in varsta de 75 ani a fost diagnosticata in urma unui C.T cu formatiune tumorala pelvina voluminoasa dezvoltata de la nivel uterin cu invazie a corpului si colului cu caracter necrotic intens si neomogen iodofila. si ascita neomogena la nivelul fundului de sac DOUGLAS .
A fost operata la Piatra Neamt iar in urma operatiei s-a ales cu anus artificial.
Ce sanse mai are ac***a in vedere diagnosticul?
Va multumesc

Raspunsuri (3)

Dr. Toth Noemi

acum 10 ani

Buna ziua!

Fara rezultate medicale si numai din descrierea dvs nu va pot ajuta.
Rezultatele puteti trimite pe mail. ([email protected])

T.mari

acum 9 ani

multumesc mult domnule doctor va trimit rezultatele.

Corina

acum 10 ani

te sfatuiesc sa ii dai si medicatie naturista. Pot face minuni in anumite cazuri. De exemplu iti recomand zeolitul lichid imbunatatit cu Dhq, Oxy dhq si ph balancer.

Zeolitul lichid elimina celula canceroasa, oxy dhq - oxigeneaza celula sanatoasa si o inmulteste in organism si ph balancer - regleaza nivelul ph-ului sanguin.

Toate administrate simultan ajuta la refacerea celulei si impiedica dezvoltarea cancerului in organism. Sanatate intregii familii!!