cancer colon

Cancer

Postata de ionut1421 cu 10 ani in urma.

Bunica e operata de colon are punga si a facut citostatice acum se simpte fff rau dupa 2 sedinte de citostatice.voma nu mananca si iese si pe dos (fund) este normal?? Ast raspuns urgent. Multumesc

Raspunsuri (4)

membru256025

acum 10 ani

Si mama a fost operata de cancer la colon insa la ea problemele sant mai grave-are metastaze la ovar ficat si colon are stoma (punga) in partea dreapta iar de ieri,6 dec 2013, au aparut scurgeri rectale de culoare verzi si urat mirositoare. nu stiu ce ar putea sa insemne asta : este oare inceputul sfarsitului?

ionut1421

acum 10 ani

Asa e si bunica astazi am scoso din spital si mi sa spus k e grav si la ovare. Nu stiu ce o sa se intample cu ea are doar 67 ani.asta e multa sanatate.

Mihalescu

acum 10 ani

sfatul meu este sa intrerupa definitiv citostacele.. Ele nu fac altceva decat sa "imprastie" acest cancer in organism.. practic elimina celula canceroasa din organsim si o extinde la alte organe...

la medicina alternativa nu te-ai gandit? De curand am citit o carte foarte interesanta.. Vindecarea tuturor formelor de cancer.. scrisa de Dr. Hulda Clark si acolo relateaza fapte concrete ale pacientilor aflati in ultimul stadiu./.Daca ai posibilitate sa o cumperi ar fi f bine

Ana Maria

acum 10 ani

Folosesc de peste 4 ani produsele dr. Clark cu nuca neagra, pelin si cuisoare.. am imunitate puternica, nu am mai racit, si nici nu am mai avut nici o problema de sanatate.Ma bucur ca in sfarsit sunt aduse si in Romania aceste produse.