CAE?

Cancer

Postata de MarianX cu 13 ani in urma.

Indicele CAE dupa operatie de cancer intestinal ce este in crestere de la operatie, ajugand la 7,1 in prezen la un nefumator este un semn real de alarmare?

Raspunsuri (1)

daniele

acum 13 ani

Vedeti Ganoderma- reishi se 60 lei , Ojibwa Herbal Extract (esiac sub forma de capsule), Shiitake maitake tot vreo 60 lei, foarte bun pentru adenoame, chisturi limfoame este Best Serrapeptase, le gasiti pe netten.ro la preturi accesibile sau la 0751209820 Iar pentru intestine, se administreaza Jarrow Dophilus + FOS 70 lei , Tratament eficient Helicobacter pilory este de asemenea eficient in acest caz