Ce poate fi?

Cancer

Postata de Buliga Dorina raluca cu 8 luni in urma.

Buna ziua mama mea are niște bube că un fel de furung și este mai multe capete din el și curge puroi ce pote fi

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 8 luni

Buna ziua,

Este dificil sa va putem oferi un diagnostic sau o opinie medicala fara a avea mai multe informatii despre simptomele mamei dumneavoastra si fara a o examina fizic.

Este necesar sa va adresati unui medic specialist, cum ar fi dermatologul care poate evalua in mod adecvat simptomele si poate oferi un tratament corespunzator. Este important sa primiti ajutor medical profesional pentru a evita complicatiile si pentru a rezolva aceasta situatie.

Va recomandam sa va programati la un medic dermatolog: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Articol recomandat:
sfatulmedicului.ro/Varicela-si-zona-zoster/veziculele-leziuni-tegumentare-cu-continut-lichid-basica-cu-lichid_1399