Buna ziua

Cancer

Postata de tit.ioana cu 11 ani in urma.

Tatal meu a fost diagnosticat cu cancer laringian malign, de o saptamana a fost operat, momentan se simte bine medicul spune ca operatia se vindeca bine , acum asteptam sa ne vina inca o analiza si sa inceapa cura cu citostatice si raze.Ati putea sa ma ajutati sa imi spune-ti daca nu exista ceva tratament care sa se poata lua in paralel sa ajute sa treaca mai bine peste citostatice?Va multumesc mult

Raspunsuri (3)

Dr. Adina Anghelea

acum 11 ani

Da, se poate face tratament alternativ si este bine sa -i cresteti rezistenta organismului, dar numai in perioadele dintre citostatice ,cu anumite suplimente care nu interfereaza cu medicatia din oncologie. Pentru mai multe informatii puteti face o programare la cabinet.*

Cabinet Lacrima Naturii

acum 11 ani

Buna ziua.

Da se poate face tratament alternativ cu rezultate foarte bune.Exista ciuperca terapeutica CIUPERCA LUI DUMNEZEU sub forma de tincura ca intra mai repede in actiune.Pentru o investigatie mai amanuntita puteti sa apelati la cabinetul Lacrima Naturii.tel.0744870194:0766488202

Ionut S.

acum 11 ani

In SUA exista un produs natural care a dat rezultate in mai multe tipuri de cancer, sustine sistemul imunitar in timpul tratamentului cu citostatice. Este pe baza de uleiuri din anumite seminte presate la rece si contine Omega 3,6,9, anti-oxidanti etc. adica tot ceea ce ii trebuie organismului pentru a se curata si reface.
Daca doriti va pot da datele de contact ale persoanei care se ocupa de aducerea lor in Romania.