biopsie

Cancer

Postata de lussi cu 11 ani in urma.

unde pot face o biopsie de calitate la o coasta?
mamei ia fost gasita o formatiune tumorala in capul coastei a patra, medicii de la noi spun ca este o metastaza osoasa, dar fara biopsie nu se pot pronunta asupra unui diagnostic.
vreau sa merg la bucuresti, unde o pot face profesional??? multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Dr. Cranta Ali

acum 11 ani

La orice spital sau sectie de ortopedie precum si in sectiile de chirurgie toracica.
puteti sa va prezentati la camera de garda.

lussi

acum 11 ani

bun, si imi puteti recomanda unul anume din bucuresti, sau un anumit medic, as vrea sa merg direct la tinta. V as fi recunoscatoare!!!