Are cineva nenoie...?

Cancer

Postata de Gabriela67 cu 10 ani in urma.

Are cineva nevoie de Efudix 5% Creme, provenienta Germania?

Raspunsuri (6)

Mircea

acum 10 ani

Da , am nevoie de EFUDIX 5% . Ce cantitate este ? De unde sunteti ? Cat ma costa ? Multumesc

lungu delia

acum 8 ani

da am nevoe de un tub de crema.cit costa.in cit timp il primesc.

Lavinia Popescu

acum 10 ani

Am nevoie de o cutie de EFUDIX.Cum procedez?

damian didina

acum 8 ani

Da urgent.

damian didina

acum 8 ani

Da urgent.

Robert

acum 7 ani

As avea nevoie de 1-2 tuburi de unguent EFUDIX. Unde il pot gasi? 0726183934, https://www.facebook.com/molnar.robert.andrei ; sau [email protected] sunt datele mele de contact. Multumesc frumos