Analize dupa opreatie cancer san

Cancer

Postata de Corina Maria Corina cu 10 ani in urma.

Buna ziua,
Am si eu o intrebare pentru persoane care au trecut prin asta.La cat timp dupa operatie cancer san se merge la primele analize? Multumesc!

Raspunsuri (2)

Sancho

acum 10 ani

Buna ziua .
Si eu am fost operata de cancer la san in 2011. La 6 luni dupa operatie m-am prezentat cu analizele la oncolog si chirurg .Din cate stiu , pana se implinesc 5 ani de la operatie , analizele se fac din 6 in 6 luni .

Cu stima,

Corina Maria Corina

acum 10 ani

Sunteti operata din 2011?Si cum va simtiti?ati tinut o anume dieta?Va intreb pentru mama mea care s-a operat in mai anul asta .Se simte bine nu are probleme Multumesc lui Dumnezeu .Ma bucur foarte mult cand aud persoane care s-a operat si sunt bine.Multa sanatate si dumneavoastra .