am o problema

Cancer

Postata de eusebiu1967 cu 13 ani in urma.

aparatul de facut chimioterapie de la fundeni sa defectat si am auzit ca numai luni se repara . La ce spital din bucuresti se mai poate face chimioterapie ?

Raspunsuri (2)

Ionascu Andreea

acum 13 ani

Interesati-va daca acest lucru este posibil la spitalul Victor Babes. In rest... nu prea am gasit variante.
Va mai pot recomanda o clinica particulara, puteti intreba daca sunt decontate costurile de cnas (daca au contract cu acestia - si cu trimitere de la medicul specialist sau de familie, costurile s-ar putea sa fie reduse)... Informatii gasiti aici:
//sfatulmedicului.ro/clinici/gral-medical-bucuresti_68

eusebiu1967

acum 13 ani

multumesc ff mult