Am nevoie de Xeloda 500 mg

Cancer

Postata de Claudiu Adrian cu 10 ani in urma.

Buna ziua, rog pe oricine care detine xeloda sau poate sa ma ajute,iubira mea este bolnava de cancer la san,are tumoare in plamanul stang si la ficat,nu ne descurcam din punct de vedere financiar sa cumparam medicamentul care este extrem de scump dar si eficient.Rog pe oricine care poate sa ma ajute sa ma contacteze la numarul : 0764 049 596,locuim in bucuresti,va multumesc frumos !

Raspunsuri (1)

adriana catana

acum 9 ani

Buna ziua , desi anuntul este f vechi, va anunt ca am 50 comprimate de xeloda 500 mg,expira 04/2015 .in caz ca mai sunteti interesat va rog sa ma contactati pe email.