Am cancer???

Cancer

Postata de Atomul cu 11 ani in urma.

Ma ingrijoreaza rezultatul analizei: MARKERI TUMORALI rezultat 7.00,Interval biologic de referinta 0-37. Astept raspuns si va multumesc.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Conform intervalului de referinta ( 0-37), valoarea de 7 este in limite normale. In aceste conditii nu aveti de ce sa va ingrijorati.

Cabinet Lacrima Naturii

acum 11 ani

Buna ziua

Rezultatul la analize este in limite normale.pentru a scapa de aceasta frica va recomand sa faceti o investigatie cu biorezonanta cu aparatul QXscio unde se vor depista toate riscurile.Programari tel.0744870194:0766488202.