AJUTOR!!!!!!

Cancer

Postata de membru228527 cu 11 ani in urma.

Sunt mama unei fetite de 14 ani ce a fost diagnosticata cu adenom intrahepatic lob stang ,de 4,6 cm, inoperabil.Ce tratament poate lua pentru a reduce in dimensiune tumora. Nu vreau sa ajungem la citostatice datorita efectelor ,iar pentru a putea sa beneficieze de interventie cu cyberknife trebuie sa reducem sub 4 cm formatiunea.

Raspunsuri (4)

medic homeopat

acum 11 ani

Mergeti la un medic homeopat bun. De ex. Dr. Ileana Rindau (Buc), Adrian Receanu (Iasi). Homeopatia ajuta fara bisturiu in cel mai eficient mod.
Insa trebuie sa aveti grijia si cu o alimentatie sanatoasa.

Alina

acum 11 ani

Sa stiti ca CyberKnife nu este o solutie pentru toti pacientii interesati de aceasta tehnologie. Daca doriti sa stii care este solutia pentru fiica dvs. si care sunt pasii de urmat, apelati cu incredere la reprezentantii clinicii in Romania si veti primi raspuns la intrebarile dvs. www.anadolumedicalcenter.ro.

Lucia.B

acum 11 ani

Ma bucur sa va fiu de folos.In urma cu ceva timp am aflat de medicina alternativa de la vecina mea care se tratata la un asa cabinet.tel.0744870194 A fost super ferita sa o salveze pe mama ei acolo. Era in situtia mamei dumneavoastra. Este fericita pentru ca a putut sa o salveze.

elena

acum 11 ani

poti gasi mai multe optiuni pe www.clinicbouquet.ro cu clinici de top din strainatate, multa sanatate