Ajutor!!

Cancer

Postata de A>K cu 12 ani in urma.

Buna ziua.Fratele meu are cancer la splina ,intestine,glanda teroida,plamani.Stadia este a IV-a.Medicul a luat o analiza de la el si cu ajutorul ei el ii va da lecuiere la chimioterapie dar analiza nu a fost reusita si medicii nu pot sa ii dea un tratament corect.Intr-o zi intimplator am gasit un site - http://www.cancer.com.ro/ .Pe siteul acesta arata niste capsule care pot lecuie cancerul si nu stiu daca aceasta este drept.Poate cineva s-a folosit de aceste capsule si stie cum ele actionezeaza si va rog sa mi raspundeti la intrebare ,,Aceste capsule lecuiesc cancerul?"

Raspunsuri (2)

Gabryella12

acum 12 ani

Nu stiu daca produsele respective sunt eficiente. Sora mea are cancer la plaman si de 3 luni urmeaza un tratament numit Catavit si spune ca se simte mai bine. Urmeaza in paralel si tratamentul cu citostatice, iar de cand ia Catavit a observat ca nu-i mai cade parul si nu mai ameteste.

KORLUK

acum 12 ani

Va recomand o cura combinata de Zeolit+Biostem. Zeolitul distruge celula canceroasa iar Biostemul da un impuls de regenerare celulara cu ajutorul unui aport sporit de celule T adulte. Intrati pe site-ul: pentru documentare. Aici gasiti si telefoanele la care ne puteti contacta.
Cu bine