adenocarcinom de prostat in tratament+

Cancer

Postata de violeta79 cu 13 ani in urma.

sotul meu are 67 ani, a facut brahiterapie in cancerul de prostata in 2008, dupa care s-a simtit bine fara alt tratament pina acum cand PSA a crescu la 8.17 si are incontinenta urinara. In urma controlului la urolog i s-a spus ca tumora este mobila, dar a fot trimis la oncolog si face tratament cu zoladex si flutan,dar are dureri de cap, de ficat, tensiune oscilanta cu tratament,stare generala de rau.Doctorul oncolog este in concediu. Ce ne sfatuiti sa facem? multumim

Raspunsuri (1)

danielle

acum 13 ani

Vedeti Ganoderma- reishi se 60 lei , Ojibwa Herbal Extract (esiac sub forma de capsule), Shiitake maitake tot vreo 60 lei, foarte bun pentru adenoame, chisturi limfoame este Best Serrapeptase, le gasiti pe netten.ro la preturi accesibile sau la 0751209820