Durere de testicul si picior stang de 2 luni ,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?

Cancer testicular

Postata de Utilizator21589373403 cu 3 ani in urma.

Salut de ceva timp circa 3 luni am o durere de testicul care pleaca in piciorul stang la muschi durerea se manifesta prin arsura in interior o durere continua in testicul stang care pleaca in picior .La inceput am avut o balanita si stafilococ auriu ,dupa 2 saptamania a inceput si durerea in testicul am rezolvat problema cu balanita si stafilococ auriu dar durerea din testicul nu mi a trecut . M am gandit ca poate fi de la antibiotic dar nu mi a mai disparut durerea deloc .DUpa am zis sa merg la chirugie am zis ca poate am varicocel dar nu mi a gasit nimic acolo sau legat de hernie .Dupa am fost la urolog care mi a zis ca sunt sanatos pe parte de testicul , nu e rosu nu e inflamat si si cu urina mi a iesit bine nu e infectie . Am mers la neurologie unde acolo mi a gasit lombosciatica ( am facut raze RMI) am ceva timp de cand pastle si durerea nu mi a plecat albsolut deloc , Acum nu stiu ce sa fac ,poate la urologie sa uitat superficial si ia scapat ceva , Poate fi ceva si de la balanita aia sa mi fi provocat o infectie

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-prostatei/cand-devine-durerea-testiculara-o-urgenta-medicalai_16024

Krisztian

acum o luna

Si eu sunt tot asa, oare cum ati reusit sa rezolvati problema?